Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві вдосконалюють матеріально-технічну базу спортивних шкіл

Для підвищення результатів миколаївських спортсменів міська влада щороку вдосконалює матеріально-технічну базу спортивних установ.  

Так, в 2021 році для закладів, що знаходяться в підпорядкуванні міста, придбано нове обладнання та оновлено автопарк, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Зокрема, для спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №4 (баскетбол) придбали світлодіодне табло, ноутбук, програмно-апаратний комплекс для проведення змагань.

  • Для КДЮСШ «Олімп» — спортивні човни.  
  • КДЮСШ «Атлант» — легковий автомобіль. 
  • Для Школи вищої спортивної майстерності — спортивні човни, легковий автомобіль, мобільну баскетбольну стійку, велосипеди.
  • ДЮСШ №2 — веслувальний тренажер.
  • ДЮСШ №3 — спеціальний килим для художньої гімнастики.

Читайте також: У Миколаєві розпочали встановлення делініаторів вздовж велодоріжки

Крім того, спортивні школи Миколаєва забезпечили інвентарем та формою на суму понад 878 тис. грн.

Це нові човни та каретки для академічного веслування, весла, надувний човен, татамі, тренажери, лавка зі стійками та страхувальними упорами, жердини легкоатлетичні, гімнастичні мати, м’ячі, фехтувальні клинки, гімнастичні обручі, скакалки, штанги, розділові доріжки для басейну, дошки для плавання, гімнастичні лавки.  

Молодь забезпечили спортивною формою — взуттям, спортивними костюмами, футболками, шортами та ін.

Нагадаємо, у Миколаївській гімназії №31 презентували результати реалізації проєкту «Місто інновацій – 2021» за підтримки благодійного фонду «Центр соціальних програм» Миколаївського глиноземного заводу. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram