У Миколаєві в маршрутці на пасажира впали двері

У Миколаєві вчора, 22 червня, в маршрутці, на одній із зупинок, на пасажира впали двері.

Про це повідомила Ольга Луньова в Facebook

Подія трапилася в маршрутному таксі №15, коли чоловік зайшов на зупинці громадського транспорту “Садова”.

Сервіс по-миколаївськи. Проїзд по 7 гривень, але можливо доведеться ловити собою двері (на фото якраз таки, тільки що увійшов пасажир). Спасибі, що пасажирці на першому сидінні не прилетіло, – написала жінка.

Нагадаємо, 28 травня, в маршрутці №43 під час руху відвалилася двері. Маршрутка почала від’їжджати, після чого двері просто випали