У Миколаєві стартував щорічний бейсбольний турнір «Perfect game»

В Миколаєві 11 жовтня розпочався всеукраїнській дитячій турнір з бейсболу «Perfect game». Шість команд з різних куточків Країни розпочали боротьбу за кубок у Миколаєві.

Турнір з бейсболу серед дітей до 13 років проводять на базі КДЮСШ “Атлант”, де є всі для цього умови та необхідний за стандартами майданчик й інфраструктура. Вікова категорія учасників 13 років і молодше — це проміжний вік, для якого і створений турнір у Миколаєві.

Читайте також: У Миколаєві пройшов Чемпіонат Миколаївської області з художньої гімнастики

Вже втретє федерація бейсболу, Миколаївське відділення бейсболу КДЮСШ “Атлант” проводить такий турнір. Перший був міжнародним з залученням команд з республіки Білорусь, Польщі та Угорщина. Але вже два роки через обмеження, пов’язані з COVID-19, турнір проводиться виключно між українськими клубами. Цього року беруть участь команди з Кропивницького, смт. Нове, Київської бейсбольної академії, команда “Дарницькі тигри”, “Одеські моряки” та “Миколаївський Десант”.

У два дні шляхом групового етапу та фінальних ігор визначиться переможець. Окрім того, завдяки інформаційній базі компанія «Perfect game», у юних бейсболістів є шанс потрапити на закордонних селікціонерів.

Нагадаємо, МБК «Миколаїв» зіграв два виїзних матчі у Южному проти Хіміка та в Одесі проти місцевої баскетбольної команди. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram