МБК «Миколаїв» зіграв два виїзних матчі: огляд матчів в програмі «Вперед Миколаїв»

МБК «Миколаїв» зіграв два виїзних матчі у Южному проти Хіміка та в Одесі проти місцевої баскетбольної команди. Про перебіг подій у цих поєдинках в програмі «Вперед Миколаїв».

7 жовтня у рамках Суперліги муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” на виїзді поступився южненському “Хіміку”. Ця поразка стала третьою поспіль для “корабелів” у сезоні 2021/2022.

9 жовтня Миколаїв зазнав четвертої поразки поспіль. Моряки впевнено провели три перші чверті, але у заключній 10-ти хвилинці Миколаїв повністю переломив хід гри і був максимально близьким, аби вирвати звитягу. Втім, зробити цього корабелам господарі не дозволили, тріумфувавши 79:76.

Нагадаємо, МБК «Миколаїв» підписав контракт з американським форвардом Троя Барнісом, який одночасно виступає на позиції легкого та важкого форварда.

Також повідомлялося, МБК «Миколаїв» посилився 25-річним хорватським центровим Матеєм Радунічем, який минулий сезон провів в італійському «Fortitudo».