Кількість безпритульних тварин на вулицях Миколаєва знизилася порівняно з 2017 роком. Про це під час засідання виконкому міськради, 12 листопада, повідомив перший заступник директора департаменту ЖКГ Ігор Набатов. За його словами, це вагоме досягнення, враховуючи, що з початком повномасштабного вторгнення кількість тварин на вулицях значно зросла, а нинішні показники свідчать про ефективність роботи КП «Центр захисту тварин».
Це показує, що незважаючи на різке збільшення кількості тварин на початку повномасштабного вторгнення, якщо порівнювати з 2017 роком, коли проводився останній підрахунок, у травні 2025 року їхня кількість зменшилася: у 2017 році зафіксовано 4 890 особин, а в травні 2025-го — 3 640. Тобто на сьогоднішній день можна констатувати, що робота комунального підприємства є ефективною і її потрібно продовжувати, — зазначив Ігор Набатов.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




