У Миколаєві ремонтують міжквартальні проїзди на вул. Шнеєрсона, 4

У Миколаєві роблять капітальний ремонт міжквартального проїзду у будинку на вулиці Шнеєрсона, 4.

Про це йдеться в сюжеті програми «МСН» на телеканалі «МАРТ».

Мешканка будинку Євгенія Григорівна живе у будинку на Шнеєрсона, 4 кілька десятків років. Жінка стала власницею житла ще за радянських часів, і розповіла, що ремонт дороги тут не робили ніколи.

За словами Голови адміністрації центрального району Олександра Берези,  ремонт дороги тривав два тижні, більше за запланований термін через погодні умови, а вже сьогодні тут завершуються ремонтні роботи.

Сьогодні ви бачите вже завершення виконання ремонтних робіт. Два тижні тому розпочалися ремонтні роботи за адресою Шнеєрсона, 4. Роботи виконуються за кошти міського бюджета, – розповів про процес ремонту Олександр Береза. 

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розказав, що необхідно зробити і куди звернутись, щоб у вашому дворі теж був новенький асфальт.

Впевнений, що ремонтів своїх дворів чекає багато людей, але є план, за яким ми робимо цю роботу. Люди цього двору багато років зверталися до міськради. Після численних звернень в адміністрацію району, у минулому році була зроблена проєктно-кошторисна документація, і у цьому році заплановано бюджетні кошти для того, щоб закінчити цю роботу. Кожен охочий повинен працювати саме так – не чекати, а добиватися, збирати підписи та направляти їх до адміністрації району та міста, – повідомляє міський голова Олександр Сєнкевич.

За два тижні тут замінили дорожнє покриття, встановили нові бордюри, а загальна площа роботи становила 433 квадратних метри. Олександр Береза розповів про те, скільки грошей коштував такий ремонт міському бюджету.

Договірна ціна по цьому об’єкту складає 1 мільйон 300 тисяч гривень. Сьогодні тут працює технічний нагляд і після завершення робіт будуть здійснюватися контрольні обміри, і тоді ми будемо розуміти остаточну цифру, – пояснив Олександр Береза.

Зараз тривають роботи не лише у центральному районі, а й у інших. Як зазначив міський голова, затримка робіт відбулася через погодні умови, але на цей час жодних проблем немає.

Роботи тривають у всіх районах. Ми будемо інформувати мешканців, і до кінця цього рок, я думаю,  доріг 15 у місті Миколаєві буде оновлено, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Цього року адміністрація центрального району робить великий акцент на ремонті саме міжквартальних проїздів. Наступний за планом двір на вулиці Адміральській, 30.

Нагадаємо також, що у липні у Центральному районі Миколаєва також ремонтували міжквартальні проїзди.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031