Фото: FC «Galaxy Kids»

У Миколаєві пройшов благодійний футбольний турнір — кошти підуть на лікування дитини з м’язовою атрофією

15 жовтня, на футбольному полі ДЮСШ №3 відбувся благодійний турнір. Виручені з нього кошти підуть на укол для маленького Дмитрика Жадана, який має діагноз спинально м’язова атрофія.

Про це пишуть на сторінці дитячого футбольного клубу «FC Galaxy Kids» в Facebook.

Через важке генетичне захворювання у малюка поступово всі м’язи перестають функціонувати і разом з цим гине й серцевий м’яз.

Гарантувати хлопчикові повноцінне життя може один єдиний укол, який коштує занадто дорого для його родини – 2 мільйони євро, – йдеться в повідомленні.

Окрім змагань дитячих футбольних команд на святі буде працювати ярмарок з роботами місцевих майстрів, аніматори для наших маленьких гостей також можна буде придбати чай, каву та солодощі. Усі зібрані кошти будуть передані родині хлопчика.

Сам же турнір пройшов у двох вікових категоріях: на поле вийшли спортсмени 2012 і 2014 років народження. Участь взяли команди футбольних шкіл Миколаєва і області: Galaxy, Football Dream, СДЮСШОР «Миколаїв», ДЮСШ №3, «Юніор» (Снігурівка) та гості з Херсона – «Букарєв Тім». Організатори – дитяча футбольна школа Galaxy.

Нагадаємо, 28 серпня, відбувся футбольний благодійний матч між командою відомих спорсменів області – “Легенда” та командою відомих миколаївців “Миколаїв STARS”. Всі кошти, зібрані під час гри, будуть спрямовані на лікування тренера, директора СДЮШОР «Миколаїв» Сергія Буріменко, який зараз бореться з раком.

Як відомо, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала благодійний бал, під час якого збирали гроші на покупку С-дуги для дитячої обласної лікарні. Дане обладнання дозволить робити рентген дітям прямо під час операції. Також апарат має мінімальну радіаційну здатність і завдає мінімальної шкоди організму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram