Лікарі не змогли врятувати життя дитині.
За повідомленням порталу Новости-N, 2-річна дитина померла у лікарні. Головний лікар Миколаївської обласної дитячої лікарні Олександр Пліткін зазначив, що травми хлопчика було досить серйозними.
Лікарі зробили все, що могли – витягали дитину до останнього. На жаль, травми виявилися занадто серйозними.
Нагадаємо, що трагічна подія відбулась два дні тому, коли хлопчик був вдома із бабусею. Поки жінка відволіклася на хатні справи, малюк виліз на підвіконня і випав через вікно.
Читайте також: В Очакові гідроскутер в’їхав у відпочивальників: є постраждалі
У липні “МАРТ” повідомляв про те, що у центрі Миколаєва стався конфлікт між двома компаніями підлітків, який переріс в бійку із застосуванням зброї.




