У Миколаєві обговорили питання фінансування медичних потреб дітей з інвалідністю

1515 дітей з інвалідністю перебувають наразі на обліку у Миколаєві. І забезпечити їх усією медичною допомогою місцевий бюджет не в змозі. При цьому фінансування з державного бюджету постійно скорочується. Ситуацію обговорили депутати бюджетної комісії.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

До членів комісії з питань бюджету звернулась депутат Марина Мазанко з питанням щодо обсягів фінансування на перелік медичних виробів та інших засобів, якими повинні забезпечувати дітей з інвалідністю.

Звернення депутата Марини Мазанко підтримала представниця Благодійної організації Людмила Юрченко, до якої постійно звертаються батьки дітей з інвалідністю з проханням про допомогу.

Наразі у місті на обліку 1515 дітей з інвалідністю і менше їх не стає. Проте фінансування з державного бюджету постійно зменшується, а місцева казна не в змозі забезпечити потребу у медичних засобах так, як це прописано у законі, – уточнив Віктор Фаюк.

Як уточнив Віктор Фаюк, із вищесказаного випливає, що у повному обсязі забезпечити всіх дітей з інвалідністю безкоштовними медикаментами і підгузками немає можливості.

У підсумку за пропозицією голови комісії Федіра Панченка депутати підтримали рішення рекомендувати департаменту фінансів разом з управлінням охорони здоров’я розробити проєкт рішення щодо фінансування медичних потреб дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, що благодійний фонд планує облаштувати сенсорну кімнату для дітей з інвалідністю.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31