ВАЛЕНТИНА ТКАЧЕНКО - ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ФОНДУ «ДОБРОТА ТА ДОВІРА»

Благодійний фонд планує облаштувати сенсорну кімнату для дітей з інвалідністю

З проханням про виділення приміщення на засідання постійної комісії Миколаївської міськради з питань ЖКГ, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, інформаційних технологій і діджіталізаціі сьогодні, 22 лютого, до депутатів звернулася голова правління ОБФ «Доброта і Довіра» Валентина Ткаченко.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Як розповіли ексдепутат міськради Артем Грозов і голова фонду Валентина Ткаченко, фонд, відомий своїми соціальними проєктами, залишився без приміщення – у школі № 34. А зараз у ОБФ «Доброта і Довіра» має шанс виграти грант на обладнання сенсорної кімнати для дітей з інтелектуальними порушеннями, тільки якщо є приміщення.

Начальник управління комунального майна Мкртич Мкртчян розповів, що фонду «Доброта і Довіра» запропонували зайняти приміщення площею 170,4 кв.м за адресою вул. Сінна, 56.

Запропоноване приміщення – напівпідвальне. І не зовсім підходить для потреб Фонду. Тому Валентина Ткаченко розглядає інше – на вул.Сінна, 44, Там зараз розміщується приватна компанія ЖЕК-10.

Голова комісії з питань ЖКГ Д. Іванов запропонував перенести на наступне засідання комісії це питання, розібравшись з ним на місці.

Це питання треба вивчити. Ми вам не відмовляємо, але ми не можемо нікого виселити, це протизаконно”, – сказав Д. Іванов.

Єлизавета Трищанович запропонувала інший варіант – віддати фонду приміщення на ул. Галини Петрової, яке було обіцяно поліції, а їм підібрати щось інше.

Ні пропозиція Д. Іванова, ні пропозиція Є. Трищанович не набрала потрібної кількості голосів.

Одноголосно – всі 9 депутатів – проголосували за передачу фонду приміщення на вул. Сінна, 44, того, де зараз розміщена компанія ЖЕК-10. Тепер управління комунального майна має правильно з юридичної точки зору оформити відносини із приватною управляючою компанією.

А

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram