У Миколаєві в найближчі одну – дві години посилиться ожеледиця до 20 мм, що відповідає другому рівню небезпеки.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області з посиланням на дані Миколаївського гідрометеорологічного центру.
По місту Миколаєву в найближчі одну – дві години посилення ожеледиці до 20 мм (2 рівень небезпечності). Протримається дана погода до 01 січня 2022 року, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у вівторок, 28 грудня, рятувальники Миколаївської області допомогли медпрацівникам швидкої допомоги, чий автомобіль застряг у сніговому заметі.




