У Миколаєві комунальники вже готують фонтани  до запуску

У Миколаєві комунальники вже готують до запуску фонтани. Наразі працівники підприємства «Миколаївські парки» проводять підготовчі роботи. На яких саме локаціях незабаром запрацюють фонтани та як проходить їх підготовка дізнавались наші кореспонденти, тож усі подробиці далі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Аби порадувати миколаївців та гостей міста в теплі літні дні, комунальники вже розпочали підготовку фонтанів до запуску.  Водограї не працювали з осені 2021 року через регулярні російські обстріли та відключення світла. Нині ж працівники комунального підприємства «Миколаївські парки» вже працюють над тим, аби якнайшвидше поновити їх роботу.

Директор департаменту житлово комунального господарства розповідає: до першої черги також входить фонтан Каскадний, Флотський,  а ще фонтани у Каштановому сквері та сквері Ради Європи. В перспективі планують запустити усі об’єкти, що знаходяться на балансі департаменту, однак остаточне рішення щодо їх долі прийматимуть вже після огляду фонтанів.

Внаслідок російської агресії такі об’єкти зазнали чималих ушкоджень. За словами Дмитра Бездольного, саме через це і виникли складнощі з їх запуском.

Попри усі труднощі, комунальники продовжують працювати та займатися підготовкою фонтанів до літнього сезону. Тож незабаром після довгої перерви вони знову запрацюють у скверах та парках Миколаєва.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram