У Миколаєві ігноруються інтереси третини виборців – депутат Євген Павлович про відмову колег голосувати за перерозподіл бюджету

Фракція ОПЗЖ у міській раді Миколаєва ігнорує інтереси третини виборців, коли відмовляється голосувати за проєкт рішення щодо перерозподілу бюджету.

Таку думку в програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ» висловив депутат міськради Євген Павлович.

Я можу бути прихильником, не прихильником програми політичної програми партії ОПЗЖ, однак я вважаю, що люди їм довірили цю відповідальність і вони мають реалізувати ці повноваження. Можливо це зручна позиція – лише критикувати, адже ми знаємо, що не помиляється лише той, хто нічого не робить. Зараз вони, і це виключно моя точка зору, нічого не роблять і фактично не помиляються. Вони лише критикують дії і рішення, які ухвалили без їх участі. Ми кажемо про склад виконкому, про заступників міського голови, ми кажемо про роботу депутатських комісій. На жаль, ми бачимо, о контрпродуктивна політика на всіх цих питаннях, – висловив думку депутат.

За словами Євгена Павловича, депутат від ОПЗЖ Владислав Чайка позивається до суду з приводу проголосованих кандидатур заступників міського голови, секретаря міськради і щодо складу виконкому.

Позови є, я зараз, в тому числі, беру в них участь. Вважаю, що право Владислава Чайки не було порушено, оскільки його правом було голосувати чи не голосувати. Його правом було підготувати проєкт власного рішення, його правом було визначити власну кандидатуру заступників, кандидатуру чи кандидатури і лобіювати прийняття цього рішення, це абсолютно нормальна політична практика. Але ми кажемо про те, що проєкту рішення щодо персонального складу заступників не було, проєкту рощення щодо представників до складу виконкому, якщо я не помиляюсь, вони (ОПЗЖ – ред.) не подавали не подавали своїх кандидатів. І так само по секретарю, вони не голосували ні за, ні проти і не надали свою альтернативну кандидатуру, каже – Павлович.

Депутат додав, зараз рано казати про результати цього судового розгляду, можливо рішення суду по справі буде відоме за місяць-півтора.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram