У Миколаєві біля школи №25 демонтували заклад, де продавали алкогольні напої на розлив.
Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міської ради.
“Наливайка” розташувалася на вул. Сінній, поряд з парканом школи №25.
Я радію, коли вдається позбавитися чергової «наливайки». Сьогодні я радію ще більше, тому що демонтували такий заклад з-під школи. На Сінній, прямо поряд з парканом МЗОШ №25, прибрали заклад ,відвідувачі якого влаштовували «зону відпочинку» поблизу, коли складно пересуватися від випитого, справляли потреби не відходячи далеко та лякали перехожих. Розумію, що слова про радість викликають уїдливі коментарі у дусі: це ваша робота, а слабо знести ось там… Мало хто розуміє, що демонтаж – це не прийшли та зруйнували споруду. Це процес. Часто дуже довгий та нервовий. Тож я маю повне право радіти, що один з десятків таких процесів завершився і діти зможуть ходити до школи спокійно, – розповыв директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, що 22 вересня у Миколаєві на Херсонському шосе прибрали три рекламні конструкції.
У серпні на території біля ринку “Колос” демонтували 5 МАФів.
Також 11 серпня члени виконавчого комітету не підтримали встановлення 130 нових МАФів у місті.




