ФОТО: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції

У Миколаєві від білбордів очищують Херсонське шосе

У Миколаєві на Херсонському шосе прибрали три рекламні конструкції.

Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Це лише початок. Херсонське шосе – досить вузька, але жвава вулиця. Тому нависаючи, такі величезні рекламні засоби не просто спотворюють її зовнішній вигляд, але й створюють чимало незручностей для учасників дорожнього руху. Плануємо зменшити там загальну кількість рекламних засобів. Сьогодні виконкомом погоджена нова схема розташування, яка дозволить розміщувати вздовж проспекту та Херсонського сітілайти та беклайти розміром 3*4. Вони повинні поступово замінити величезні білборди, як ті, що ми прибрали. Ця схема погоджувалася з представниками інженерних мереж, патрульною поліцією. Тож магістральна вулиця буде мати не тільки цивілізований вигляд, а ще й стане безпечнішою, – розповів директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, 14 липня, на проспекті Богоявленському, від вул. Космонавтів до вул. 295 Стрілецької дивізії, демонтували 21 білборд. Роботи виконані за співпраці департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції та департаменту житлово-комунального господарства міської ради. 

Також «МАРТ» повідомляв, у Миколаєві демонтували білборди – два в районі Варварівського мосту та один на проспекті Центральному. 

Як відомо, Верховна рада планує навести порядок з розміщенням зовнішньої реклами в Україні. На початку червня, народні депутати підтримали за основу законопроект №5094.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram