У Миколаєві 100 квартир залишилися без газу

У Миколаєві 100 квартир залишилися без газу через недбалість сусіда. В одному з багатоквартирних будинків при встановленні газового обладнання в систему потрапила вода. Як повідомили в «Миколаївгазі», наразі розподіл газу вже відновили до 80 споживачів. Газовики просять громадян не займатися самообслуговування, а звертатися за допомогою до фахівців підприємства.

Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 18 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: