У МВС показали останні хвилини життя нардепа Полякова. ВІДЕО

Його намагались врятувати співробітники патрульної поліції.

Міністерство внутрішніх справ показало ексклюзивне відео з камер спостереження з місця смерті народного депутата Антона Полякова. Відео представив в ефірі програми “Ток-шоу №1” на ТК “Україна 24” перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, повідомляє прес-центр телеканалу.

З‘явилося відео останніх хвилин життя народного депутата А.Полякова Нагадаємо, що офіційна версія смерті – гостра коронарна недостатність, гострої ішемічної хвороби серця. Тим часом, народний депутат України Галина Янченко (СН) повідомила у своєму Фб, що смерть Антона Полякова настала внаслідок реакції алкоголю та метадону.

Опубліковано Оперативний Середа, 13 жовтня 2021 р.

На відео чітко зафіксовано, як поліцейські, чітко виконуючи нормативні вимоги до них, зупиняючи конкретний автомобіль, працюють з увімкненими боді-камерами, щоб ні в кого не було потім жодних сумнівів.

Всі ці матеріали в подальшому долучено до матеріалів кримінального провадження. Ми бачимо, як поліцейські здійснюють перші реанімаційні заходи. В подальшому до цих реанімаційних заходів приєдналася швидка. Ми бачимо дефібрілятор, – зазначив Єнін.

Заступник глави МВС підкреслив, що такі заходи здійснюються і поліцією, і швидкою, стосовно будь-якого громадянина, який потрапляє в складну ситуацію.

На той момент ані поліція, ані медики не знали, що йдеться про життя саме народного депутата. Все це долучено до матеріалів кримінального провадження.

В подальшому ми опитали водія, відслідкували в зворотньому напрямку рух автомобіля, хто куди сідав, хто кого де супроводжував. Так ми вийшли на ресторан, так ми вийшли на додаткових свідків, – розповів він.

В ніч з 7 на 8 жовтня в машині таксі був знайдений мертвим народний депутат Антон Поляков. Згідно з результатами розтину тіла померлого політика, причиною раптової смерті стала серцева недостатність.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram