У МОЗі пояснили щодо продажу непродовольчих товарів під час карантину вихідного дня

Торговим закладам, в яких відведено не менше 60% площі під продукти харчування, дозволено працювати під час карантину вихідного дня. У цих магазинах продаж непродовольчих товарів дозволений.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

До нас надходять відомості, що контролюючі органи вимагають від супермаркетів і магазинів закрити відділи непродовольчих товарів або прибрати такі товари з полиць, – зазначив головний державний санітарний лікар.

За його словами, в положеннях постанови про карантин вихідного дня чітко прописані норми, за якими дозволена робота торгових закладів.

Зараз же ми стикаємося з випадками буквальною трактування написаного в положенні. Варто відзначити, що відповідним пунктом постанови про карантин вихідного дня дозволена робота супермаркетів і магазинів з площею 60% і більше під харчові продукти, без обмеження торгового асортименту закладу, – додав Ляшко.

Нагадаємо, під час засідання Кабінету Міністрів, 11 листопада, прийнято рішення в Україні запровадити “карантин вихідного дня”. Додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада до кінця місяця.

Як відомо, з 00:00 суботи до 00:00 понеділка заборонено приймати відвідувачів в закладах громадського харчування, салонах краси і спортзалах. Також заборонено роботу магазинів промтоварів, ТРЦ, кінотеатрів, проведення громадських і культурних заходів.

Раніше повідомлялось, міські голови ряду українських міст, зокрема Тернополя, Львова та Черкас, заявили, що в місті не вводитимуть якісь додаткові обмеження, незважаючи на рішення уряду про «карантин вихідного дня».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram