Фото: Миколаївська міськрада

У міськраді Миколаєва обговорили питання наповнення та використання міського бюджету

28 липня в мерії Миколаєва відбувся круглий стіл, під час якого обговорили питання щодо зміни принципів формування, наповнення та використання бюджету міста, про що повідомляють у Відділі інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Захід відбувся за ініціативи громадської організації «РозУМ», у ньому взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, заступник міського голови Юрій Андрієнко, директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради Віра  Святелик, заступник керівника департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Діна Шевченко.

Представники ГО «РозУМ» звернули увагу, зокрема, на те, що в сьогоднішніх умовах особливої актуальності набуло питання вдосконалення процесу адміністрування дохідної частини бюджету, перегляду ставок місцевих податків та зборів. На їх думку, збільшенню надходжень до казни може посприяти всебічна реалізація потенціалу Миколаєва, зокрема потенціалу водного басейну.

Так, Георгій Рогов зазначив, що наше місто вигідно вирізняється своїм географічним розташуванням та має найбільшу в Україні берегову лінію. Тому при розробці плану бюджетних надходжень  необхідно враховувати цей фактор.

За результатами обговорення міському голові Олександру Сєнкевичу передали лист з пропозиціями щодо збільшення надходжень до бюджету Миколаєва, ефективного використання коштів громади, впровадження практики запитів на соціальні послуги, що надаються підприємцями.

Міський голова Миколаєва повідомив, що зазначені пропозиції будуть вивчені, за  результатами розгляду будуть ухвалені відповідні рішення.

Фото: Миколаївська міськрада

Як раніше повідомлялось, міський бюджет Миколаєва за перше півріччя 2020 року недоотримав ₴ 78,7 мільйонів

Нагадаємо, що Члени «бюджетної» комісії не змогли ухвалити перерозподіл коштів

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram