Члени «бюджетної» комісії не змогли ухвалити перерозподіл коштів

Члени бюджетної комісії не набрали необхідної кількості голосів під час ухвалення рішення щодо внесення змін до бюджету міста Миколаєва на 2020-й рік. Під час засідання депутати висували кілька пропозицій, однак жодна з них не набрала необхідної підтримки.

Директор департаменту фінансів міської ради, яка звітувала про зміни до бюджету розповіла, що попередньо цей проєкт рішення підтримали члени виконкому. Віра Святелик перелічила основні пункти, серед яких боротьби з коронавірусною хворобою, придбання інсуліну, оновлення харчоблоків, освітня субвенція, яку використають в якості заробітної плати вчителям та вихователям в садочках. Майже 13,5 мільйонів у відкоригованому бюджеті пропонується виділити на покращення інфраструктури та придбання громадського транспорту, майже 15 мільйонів на заходи, щодо енергозбереження. Загалом ідеться про перерозподіл майже 69-ти з половиною мільйонів гривень.

Окремим додатком є пропозиції в межах затверджених асигнувань – це перерозподіл коштів між головними розпорядниками та внутрішній перерозподіл в межах загальних коштів у головних розпорядників бюджетних коштів,» – доповіла депутатам Віра Святелик.

Дивіться також: Чи є в нас така політична воля, – Кісельова про допомогу підприємцям

Однак у депутатів після цієї нетривалої доповіді виникли питання й пропозиції, щодо того, як саме слід перерозподілити бюджет.  Сергій Кантор зробив зауваження, що не побачив у змінах до бюджету власну пропозицію, щодо фінансування дитячо-юнацької школи «Торпеда». На окрузі Артема Грозова не заасфальтують до кінця цього року дорогу, на яку жителі провулку Бєляєва чекають 4 роки. Павло Зоткін каже, при перерозподілі коштів не врахували прохання учнів, батьків та вчителів школи № 57, крівля якої потребує ремонту. А також проігнорували потреби галузі культури: рояль для хору імені Світлани Фоміних, ремонт корабля в містечку «Казка» тощо.

Вислухавши всі ці пропозиції колег, депутат Сергій Карцев нагадав, що на сьогодні до бюджету надійшло тільки 30 мільйонів гривень. Пандемія коронавірусу внесла свої негативні корективи.

Дивіться також: Стало відомо, з ким Юрій Гранатуров іде на вибори

Ножки надо протягивать по одежке. Щодо пропозиції управління культури, сьогодні бюджет збалансований і в тому, що я сьогодні бачу ми підтримаємо Корабель, який дійсно треба завершувати. Пріорітет, щодо завершення розпочатих об’єктів має бути в цьому скудному бюджеті, – сказав Карцев

Сергій Кантор запропонував депутатам перенести засідання бюджетної комісії на понеділок 15 червня, а також скасувати призначену на п’ятницю сесію міської ради і провести її у вівторок 16-го числа. Однак члени комісії не підтримали цю пропозицію, нагадавши, що відміняти сесію не в компетенції депутатів. Так само не вистачило голосів за вже сформований проєкт рішення. Після невдалого голосування голова комісії Олександр Бернацький закрив засідання.

Нагадаємо, миколаївські чиновники з грудня 2019 року не виділяють кошти на ремонт будівлі для притулку людей, які постраждали від домашнього насильства.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram