Притулок для жертв домашнього насильства з грудня без фінансування

Миколаївські чиновники з грудня 2019 року не виділяють кошти на ремонт будівлі для притулку людей, які постраждали від домашнього насильства. Ідеться про мільйон вісімсот тисяч гривень. Вчергове це питання виникло під час засідання комісії з питань гласності.

В ході засідання комісії з питань прав людини, законності та гласності директорка миколаївського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Гончарук вкотре нагадала депутатам, що в Миколаєві є суттєва проблема з фінансуванням ремонту будівлі спеціалізованої служби підтримки для постраждалих від домашнього насильства.

Дивіться також: Депутати відмовились затверджувати бренд «Місто на хвилі» для офіційних документів

Зі слів Віри Гончарук, в 2018 році був підписаний меморандум про співпрацю з Міжнародним представництвом ООН в Україні про спільне співфінансування притулку разом з місцевою владою. Перші мають придбати технічне забезпечення, а міська влада зобов’язалась надати приміщення та зробити ремонт.

Очільниця Центру соціальних служб розповіла, що минулого року подано запит до департаменту фінансів про виділення 1,8 мільйона гривень на капітальний ремонт переданої будівлі, проте департамент фінансів його не підтримав.

Дивіться також: Миколаївський центр екстреної допомоги отримав півтора мільйони гривень

Обурення з приводу ситуації висловила депутат Олена Кісельова, адже виходить так, що проект не реалізований і ремонт не можуть розпочати через брак коштів, а гроші не надають, бо не завершений ремонт.

У підсумку депутати одностайно підтримали рішення доручити фінуправлінню надати фінансування для даного проекту.

Нагадаємо, стежку здоров’я і довголіття планують створити для себе мешканці мікрорайону Кульбакіно, що у Корабельному районі. Проєкт конкурсу «Громадський бюджет» готовий до втілення у життя.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031