У мікрорайоні Північному працівники водоканалу ремонтують насосні станції

У Миколаєві працівники водоканалу ремонтують насосні станції у мікрорайоні Північному. Роботи розпочались сьогодні вранці і мають завершитись до кінця дня. Як триває процес та у якому стані обладнання після солоної води, дивіться у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Від самого ранку працівники «Миколаївводоканалу» лагодять насосні станції. Нині роботи тривають у мікрорайоні Північний. Ремонт тут плановий, спеціалісти мають оновити обладнання.

На час ремонту в частині будинків поблизу воду не подають, однак фахівці «Миколаївводоканалу» кажуть, планують закінчити роботи сьогодні ж. Наразі насосні станції потребують ретельного обслуговування в усіх районах міста, адже солона вода сильно вплинула на всю техніку.

Також, днями працівники «Миколаївводоканалу» почали лагодити водогін протяжністю понад 1 кілометр. Саме він забезпечує водою більшість будинків у Північному.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич каже, цей водогін давно потребував заміни. Зараз у міста та водоканалу нарешті є змога зробити так, аби проблем з водою більше не виникало. Ремонт на цій ділянці теж планують закінчити впродовж тижня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram