ФОТО: Миколаївська ОДА

У Миколаївській області відсутні підстави щодо переведення дітей на дистанційну форму навчання, – Олена Удовіченко

Станом на 13 серпня, враховуючи перебування Миколаївщини у зеленій зоні карантину, відсутні підстави щодо переведення дітей на дистанційне навчання.

Про це під час брифінгу розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко.

Вона пояснила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 така форма навчання буде запроваджена у разі переведення Миколаївської області або окремої адміністративно-територіальної одиниці у «червону зону».

2020/2021 навчальний рік у закладах загальної середньої освіти розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці. «Зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки – відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти дозволено в звичайному режимі. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки – відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти заборонено, а отже, освітній процес забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання, – повідомила Удовиченко.

Директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА зазначила, що у зв’язку з тим, що багато сімей їдуть на відпочинок, і не менше людей приїздять із західної України на південь відпочивати – ситуація може змінитись.

Нагадаємо, у новому навчальному році входити чи пересуватися всередині освітніх установ можна тільки в масках або респіраторах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram