У мерії визначили переможця конкурсу з організації дозвілля на Соборній площі

У мерії визначили переможця конкурсу з організації дозвілля на Соборній площі. Членам робочої групи довелось обирати одного претендента з шістьох, які подали заявки.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

З шести претендентів четверо представили свої ідеї організації дозвілля на Соборній площі візуально, підготувавши графіку.

Пропозиції були надані на розгляд робочої групи, ми публічно відкривали ці пропозиції, демонстрували, у нас було попереднє обговорення, оприлюднення. Далі пропозиції, а саме їх графічні матеріали, були оприлюднені в засобах масової інформації. Крім того, за ініціативи нашого прес-центру було навіть запущено певне голосування щодо підтримки пропозицій в соціальних мережах, – розповів перший заступник міського голови.

За словами Віталія Лукова, деякі пропозиції викликали жваві обговорення серед городян в соцмережах. Члени робочої групи ухвалювали рішення в тому числі спираючись на думку містян. До претендентів, каже перший віце-мер висували жорсткі умови, які дозволять зберегти Соборну площу в тому вигляді, в якому вона є зараз.

Були обмеження щодо використання в торгівлі приготування на відкритому вогні, щоб там не було жодного запаху і олійних плям. Площа дорога в прямому і переносному розумінні для миколаївців, – зауважив Віталій Луков.

Ще одна заборона для підприємців, які організовуватимуть дозвілля городян на центральній площі міста – це продаж алкоголю. Також конструкції, в разі проведення якихось заходів, мають збиратись протягом доби. Серед конкурсантів фірма “Інвест Сіті Груп”, яка запропонувала цілих 3 варіанти. Один з них і обрали члени робочої групи, проголосувавши позитивно. В соціальних мережах городяни також найбільше голосів віддали саме за цей варіант облаштування Соборної площі.

Переможець пропонує встановити мінімалістичну ятку, до якої буде вести арт-об’єкт у вигляді величезних літер з написом «МИ».

Це буде три об’єкти малої архітектурної форми, у якої буде три різних напрямки. Перше це буде кава і десерти, друге – бургери і американська кухня з бургерами та таке інше. І трете – це буде якась Азія, це будуть суші і локшина Wok”, – розповів директор фірми-переможця Максим Вівіч.

Підприємець пообіцяв, що новий об’єкт на Соборній площі з’явиться на початку вересня і працюватиме протягом всього року.

Раніше повідомлялось про те, що на Соборній площі презентували мобільний павільйон.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930