ФОТО: Суспільне Львів

У Львові знімають фільм за мотивами книги відомого українського співака Андрія Кузьменка

У Львові розпочалися зйомки фільму за мотивами книги Андрія Кузьменка “Я, Побєда і Берлін”. Решту фільму дозніматимуть в Києві та Берліні. Через зйомки у Львові ситуативно перекривають вулиці. Зйомки триватимуть 10 днів.

Перекриватимуть частину вулиць, серед них: Стрийська, Соборна, Глінки, Самчука та Таманська.

Дату зйомок обрали не випадково – саме 17 серпня у Кузьми Скрябіна день народження, пише Суспільне Львів.

За словами режисерки-постановниці Ольги Ряшиної фільм транслюватиме хороші емоції, такі ж як транслював сам автор — Кузьма Скрябін. Сценарій – це адаптація книги “Я, Побєда і Берлін”.

“Я, Побєда і Берлін” — це історія про хлопця, який придбав своє перше авто марки “Побєда” і готовий підкорити цілий світ. Разом із другом він їде до Берліна. Акторка Анна Манделіна дізнавшись, що книгу Андрія Кузьменка екранізують, вирішила взяти участь у зйомках.

90-ті це досить важкий час для кадру, тому що здається, що воно от все є, але насправді воно не так було. У нас 53 локації. Усі вони розкидані по Києву, Львову та Берліну, і ми частково знімаємо Берлін в Україні, — каже головний оператор фільму Дмитро Недня.

За словами продюсера фільму Олексія Терентьєва, усі гроші зароблені з прокату стрічки передадуть благодійному фонду Кузьми Скрябіна. На зйомки цього фільму із Держкіно виділили 75% потрібних грошей. Це 27 мільйонів гривень.

Нагадаємо, історичний фільм українського виробництва «Захар Беркут» (2019) покажуть у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram