У Лондоні продали картину Бенксі за $ 10 млн

Торги почали з $ 3 млн. Про це повідомляє видання Дзеркало тижня.

Картина британського вуличного художника Бенксі Show Me The Monet ( “Покажи мені Моне”) пішла з молотка за 7,6 млн фунтів стерлінгів ($9,8 млн). Про це свідчать результати йдуть зараз торгів творами сучасного мистецтва, проводить в Лондоні аукціонний дім Sotheby’s.

Попередня оцінка роботи становила від 3 млн до 5 млн фунтів ($3,9-6,5 млн). Дана картина відсилає до створення імпресіоніста Клода Моне (1840-1926) “Японський місток” з тією різницею, що у Бенксі природна ідилія, коли відображена французьким майстром, виявляється порушена суспільством споживання, яке на полотні символізують скинуті в ставок візки із супермаркету.

Картина Бенксі

Разом з тим рекордною ця сума за роботу художника не стала. 3 жовтня минулого року картина Бенксі, яка висміює парламент Сполученого Королівства, пішла з молотка за 9,9 млн фунтів (12 млн доларів за курсом на той момент).

Художнику досі вдається зберігати в таємниці свою особистість: нікому, крім його найближчих помічників, невідомо, як він виглядає і як його насправді звати. Існують лише нечисленні фотографії і відео, на яких зображений Бенксі – завжди із закритим обличчям.

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві презентували незвичайний фотокалендар

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram