У Миколаєві презентували незвичайний фотокалендар

У Миколаєві презентували незвичайний календар, у якому об’єднали історію і поезію – прекрасних жительок Миколаєва представали в образах мешканок старовинного поселення Дикий Сад.

Про це ТРК “МАРТ” повідомили організатори.

Як відзначили автори, Миколаїв заснований у 1789 році, але буде помилкою вважати історія нашого краю починається саме з цієї дати.

На території сучасного Миколаєва вже близько 1250-925 років до н. е. було так зване Місто людей Кіммерійських – стародавнє місто-порт, а в самому центрі сучасного міста знаходиться унікальний пам’ятник епохи пізньої бронзи – городище (XII-X ст. до н.е.)

Українські вчені називають його степовій Троєю Миколаївщини. Приємно, що такі місця з’являються на туристичних маршрутах і стають локаціями які надихають фотографів.

Мета календаря – познайомити миколаївців з цим унікальним місцем. Адже не всі знають, що воно існує. Автор всіх фотографій – миколаївський публіцист і блогер Костянтин Картузов “, – відзначили в повідомленні.

Миколаївський поет Аркадій Суров написав до кожної фотографії маленький вірш, який розкриває його бачення картинки, що відобразилась в об’єктиві.

фото: ілюстрація календаря

Нагадаємо, що четверо кандидатів на посаду міського голови знялися в одному музичному ролику

Як раніше повідомлялось, в Україні створили 50 нових аудіоказок для дітей

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram