У Кривому Розі Дніпропетровської області 15-річний хлопець у школі спробував наркотик – снюс, після цього його з отруєнням госпіталізували до реанімації. Інцидент трапився удень 16 грудня.
Про це повідомляє місцеве видання “Перший міський”.
Близько 13:00 15-річний учень школи №85 вжив наркотик під назвою снюс під час навчального процесу. Підлітка госпіталізували в одну з реанімацій міста. Попередньо, у нього діагностували отруєння наркотичними речовинами, – йдеться у повідомленні.
Важкість стану хлопця наразі невідома.




