У Корабельному районі Миколаєва оновлять системи водопостачання у співпраці із Данією

У Корабельному районі Миколаєва реалізують важливий інфраструктурний проєкт у співпраці з урядом Данії. Під час червневої сесії міськради депутати визначили комунальне пдприємство «Миколаївводоканал» замовником цього проєкту. Як пояснив секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько в етері нашого телеканалу, ініціатива має на меті зменшити втрати води у міських мережах, які зараз сягають майже 40%.

Цей проєкт реалізується спільно з корпорацією NEFCO – Північна екологічна фінансова корпорація. Він передбачає фінансування близько 15 мільйонів євро, якщо я не помиляюсь, на заміну мереж та встановлення приладів обліку. Ця програма, що називається «Бездохідна вода», призначена для зменшення втрат підприємства, адже сьогодні ми розуміємо, в якому стані перебувають наші мережі. Це пілотний проєкт, для якого обрано сьомий мікрорайон у Корабельному районі. Там будуть замінені мережі та труби, а також встановлені прилади обліку. Це дозволить підприємству отримувати більш детальну інформацію в поточному режимі, розуміти, скільки води вони подали в ту чи іншу гілку і скільки надійшло до споживачів. Таким чином, можна буде точно визначати можливі місця витоків або інші проблеми, розповів посадовець.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: