ФОТО: Дніпроград

У Коблевській ОТГ почалася безкоштовна стерилізація безпритульних тварин

У середу, 22 вересня служба відлову з фахівцем з благоустрою здійснюватимуть вилов безпритульних собак по громаді і стерилізувати їх в клініці. Після стерилізації тварини будуть перебувати на карантині протягом тижня під наглядом ветеринара.

За словами фахівця з благоустрою Коблевської сільради Геннадія Полухина, Коблевська сільська рада виділила кошти на вилов, стерилізацію і повернення на місце безпритульних кішок і собак, повідомляє “О Коблево”.

Укладено договір з одеською фірмою, яка вже почала відловлювати тварин і стерилізувати їх. 22 вересня вони приїдуть вже втретє в Коблевську ОТГ. Зараз у них в клініці близько 5 собак з Рибаківки, які простерилізовані і знаходяться на карантинному утриманні під наглядом ветлікаря. Всього, на даний момент, прооперовано близько 20 тварин, плануємо по максимуму стерилізувати їх. Одеська фірма відловлює бездомних собак, робить фотофіксацію, записують місця їх знаходження і проводить стерилізацію у себе в клініці, – розповів Полухін.

Повідомити про місце дислокації безпритульних тварин можна до відділу з благоустрою.

Нагадаємо, у Миколаєві відкрили інформаційно-консультаційний центр прилаштування безпритульних тварин. Відтепер тут можна дізнатися усе про стерилізацію, вакцинацію та чіпування своїх домашніх улюбленців, а ще у будь-який час приїхати і обрати чотирилапого товариша без породи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram