Фото з відкритих джерел

У Херсонському СІЗО росіяни вбили ув’язненого – Денісова

На сьогодні СІЗО перебуває під “керівництвом” колаборанта Євгенія Соболєва, який погодився очолити пенітенціарну систему в Херсонській області.

Російські загарбники вбили ув’язненого у слідчому ізоляторі тимчасово захопленого Херсона за висловлене ним обурення. Про це уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денiсова повідомила в Телеграмі.

Інформація ЗМІ щодо вбивства ув’язненого у Херсонському СІЗО підтвердилася. За повідомленням працівників колонії, 11 травня окупанти зайшли до установи, закидали камери світлошумовими гранатами та відкрили вогонь з автоматів.

Одного ув’язненого було вбито за висловлювання обурення, – заявила вона.

На сьогодні СІЗО перебуває під “керівництвом” колаборанта Євгенія Соболєва, який погодився очолити пенітенціарну систему в Херсонській області.

Начальник СІЗО був вивезений у невідомому напрямку, співробітники відмовилися працювати на загарбників і написали рапорти про звільнення. Зв’язок з установою втрачений.

Читайте також: “Більш як 40% мешканців нашого міста виїхали на свій страх і ризик”, – мер Херсона Ігор Колихаєв

Денісова звернулася до міністра юстиції України Дениса Малюськи з вимогою вжити заходів для евакуації ув’язнених з Херсонського СІЗО та інших установ Державної кримінально-виконавчої служби України у Херсонській області.

Омбудсман наголосила, що дії російської федерації є воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Також Денісова закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час вторгнення рф в Україну врахувати ці факти злочинів та порушень.

Читайте також: На Херсонщині загарбники посилюють фільтраційні заходи

Нагадаємо, що на Херсонщині загарбники та колаборанти намагаються створити систему обласних департаментів. Ворог блокує «зелені коридори», евакуацію. Російські загарбники викрадають мирних жителів області, серед яких журналісти, керівники громад, депутати, активісти, учасники АТО.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram