Фото з відкритих джерел

На Херсонщині загарбники посилюють фільтраційні заходи

На Херсонщині російські військові посилюють фільтраційні заходи – “зачищають” область від людей, які загрожують окупаційному режиму.

На Херсонщині загарбники посилюють фільтраційні заходи. Про це у Фейсбуці повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

Продовжує йти нарощування заходів, спрямованих на зачистку області від людей, які загрожують окупаційному режиму. Збільшується кількість блокпостів, мобільні групи орків щодня змінюють локації щодо фільтраційних перевірок населення. Перевіряють документи та обшукують не лише автотранспорт, а й вибірково велосипедистів, перехожих, громадський транспорт, – зазначив Соболевський.

Обшуки та викрадення людей не зупиняються, зазначив він.

Нагадаємо, що на Херсонщині загарбники та колаборанти намагаються створити систему обласних департаментів. Ворог блокує «зелені коридори», евакуацію. Російські загарбники викрадають мирних жителів області, серед яких журналісти, керівники громад, депутати, активісти, учасники АТО.

На тимчасово захопленій території регіону вичерпуються ресурси, зупинився бізнес. У Херсоні російські військові захопили гуманітарний хаб, організований для допомоги херсонцям та медзакладам. На захопленій Херсонщині окупанти тримають у підвалах близько 500 осіб – це активісти, учасники АТО.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram