Фото: Адміністрація Інгульського району Миколаєва / Facebook

У Інгульському районі Миколаєва перевірили точки стихійної торгівлі

У понеділок, 21 грудня, співробітники відділу торгівлі та підприємницької діяльності Інгульської адміністрації провели рейд точками торгівлі в районі.

Про це повідомляє пресслужба адміністрації на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У пресслужбі відзначили, що співробітники адміністрації провели обстеження торгових точок на вулиці Космонавтів – ріг проспекту Миру в районі площі Перемоги.

За результатами проведеного рейду, складено 7 адміністративних протоколів за несанкціоновану торгівлю продуктами харчування, без дозвільних документів і в невстановлених для цього місцях.

В ході проведення рейду також було перевірено законність розміщення місць реалізації новорічними ялинками та прикрасами. Для забезпечення дотримання Правил благоустрою суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію ялинок та прикрас, укладено договір на вивіз ТПВ та прибирання території, – йдеться у повідомленні.

В адміністрації Інгульського району відзначають, що робота з припинення незаконної торгівлі у районі залишається актуальною та буде проводитися і надалі.

Нагадаємо, на ринку «Клаксон», що вздовж вул. Космонавтів, почали будувати капітальні конструкції, хоча земля надавалася в оренду для обслуговування продовольчого ринку.

Як відомо, співробітники антикорупційного департаменту Миколаївської міської ради демонтували чотири незаконних кіоски на міському автовокзалі та площі Перемоги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram