Фото департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

На ринку «Клаксон» незаконно почали будувати капітальні конструкції

На ринку «Клаксон», що вздовж вул. Космонавтів, почали будувати капітальні конструкції, хоча земля надавалася в оренду для обслуговування продовольчого ринку.

Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Щоб на ній будувати, необхідно отримати містобудівні умови, подати декларацію в ДАБІ про початок виконання підготовчих і будівельних робіт. Розуміючи, що законно це зробити не вдасться, почали самозабудову. Скоріш за все, це така своєрідна тактика. Ринок від початку створювався самозахватом землі. А потім депутати його «узаконили», попри всі скарги місцевих жителів та той факт, що там проходять комунікації – газові труби. Тепер наступив другий етап.

За рахунок капітальних споруд, зробити там «вічний ринок», на кшталт того, що на 3-й Слобідській. Будемо просити ДАБК, щоб готували позов до суду на демонтаж цих споруд. А новообраних депутатів – розірвати договір оренди з ПП «Клаксон». Після цього наш департамент звільнить тротуар від конструкцій, – повідомив Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Нагадаємо, що понад півсотні рекламних конструкцій демонтували зі стовпів у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram