Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради

Понад півсотні рекламних конструкцій демонтували зі стовпів у Миколаєві

Співробітники департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради демонтували рекламні конструкції на 65 опорах зовнішнього освітлення.

Ліквідація незаконної реклами проводилась уздовж проспекту Центрального, від спортшколи «Надія» до вулиці Соборної, повідомляється на сторінці департаменту у Facebook.

У свою чергу, директор департаменту фінконтролю Андрій Єрмолаєв закликав власників таких рекламних конструкцій прибрати їх до понеділка, 7 грудня.

Нав’язлива та незаконна реклама візуально псує вигляд міста. Хочеться, щоб Миколаїв квітнув, але не квітами різнокольорових папірців. Анонсувавши цю роботу, побачили, що миколаївці також її підтримують. Тому прошу тих, кому належать ці рекламні конструкції – долучайтеся до прибирання, в понеділок має бути чисто. Так ви збережете майно та допоможете місту. Все одно залишити як є – не вийде, – заявив Андрій Єрмолаєв.

Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради

Нагадаємо, як раніше повідомляв телеканал “МАРТ”, департамент архітектури Миколаївської міської ради готує документи на демонтаж 400 рекламних конструкцій у місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram