Тютюн. Фото - Pixabay

У Франції розпочався місячник “без тютюну”

У Франції розпочався п’ятий етап національної програми на 2018-2022 роки боротьби із курінням тютюну.

Про це оголосив головний організатор і координатор кампанії – Національне агентство громадського здоров’я Франції, пише Укрінформ.

Читайте також: В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю та тютюну після 22:00

Після реєстрації на спеціальному сайті MoisSansTabac, курці можуть отримати спеціалізовану допомогу та знайти мотиваційні чинники, щоб залишити шкідливу звичку. У попередній загальнонаціональній кампанії відмови від тютюну взяли участь 784 тис. людей.

Як відзначає Національне агентство, одним із головних чинників, що спонукає людей зменшити вживання тютюнових виробів або повністю припинити курити, є зростання цін на тютюнові вироби.

Читайте також: В Україні піднімуть акциз на алкоголь і тютюн

З 1 листопада у Франції відбулося чергове підвищення роздрібних цін на сигарети, сигарілли, сигари і тютюн. Пачка у 20 сигарет віднині коштує близько 10 євро 50 центрів.

Упродовж останніх 10 років у Франції спостерігається тенденція зменшення вживання промислово вироблених сигарет на користь самостійного зроблених із використанням тютюну. Якщо у 2010 році 88,2% французів, які мають таку звичку, купували класичні сигарети, то у 2018-му таких курців виявилося 74%. Інші курці самостійно формують сигарети із застосуванням окремо придбаного тютюну, що є дешевшим варіантом.

Нагадаємо, що за даними опитувального дослідження, курці насправді виявилися більш схильними до депресивних настроїв, ніж люди, які не покинули курити. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram