У дитячій лікарні № 2 підключили 38 точок кисню

У міській дитячій лікарні № 2 ввели в експлуатацію 38 точок кисневого доступу. Тепер заклад відповідає всім вимогам МОЗ для прийому хворих на коронавірус діток. Допомогла реалізувати проект компанія “НІБУЛОН”.

У міській дитячій лікарні № 2 наразі перебувають 24 маленькі пацієнти, троє з них – хворі на коронавірус, одинадцять – із підозрою. Про це йдеться в сюжеті кореспондентів телеканалу “МАРТ”.

19 листопада в медичному закладі, завдяки допомозі компанії “НІБУЛОН”, ввели в експлуатацію 38 точок кисневого доступу. Також палати в лікарні обладнали кнопками виклику персоналу, встановили для дітей телевізори. Загалом на допомогу дитячій лікарні № 2 компанія спрямувала близько 5 млн гривень.

Хотів створити для дітей найкращі умови, які можливо на даний час – за “нібулонівським” стандартом. Знадобилося трохи більше місяця, щоб усе виконати, – люди працювали і вдень, і вночі. Ми встигли це зробити, і вже сьогодні всі мережі функціонують та використовуються,- каже Олексій Вадатурський.

Читайте також: У Миколаєві у “Віконці життя” залишили новонароджену дівчинку

Раніше, представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) передало міській лікарні № 2 кисневий концентратор як благодійну допомогу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram