У дитячому садочку № 94 завершують капітальний ремонт крівлі

У дитячому садочку № 94 завершують капітальний ремонт крівлі. Це було найбільш нагальна проблема для старої будівлі. І ці роботи лише початок. На дошкільний заклад найближчим часом чекає повна реконструкція.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Ремонтні роботи підрядник організував таким чином, щоб діти і надалі могли відвідувати садочок. В цьому році з міського бюджету виділили кошти на оновлення стріхи, однак комплексного ремонту потребує вся будівля.

Цей садочок має проєкт відновлення всієї будівлі, з утепленням, з відновленням інженерних мереж та ремонтом всередині. Почали виконувати з того року, почали з самих проблемних точок, безпосередньо, в ході добудови, утеплили їх. Цього року виконали всі роботи, які були профінансовані, передбачено було фінансування саме на покрівлю і ця робота вже виконана, – розповів заступник міського голови Сергій Коренєв.

Головне завдання – зберегти будівлю, каже заступник начальника управління капітального будівництва Ганна Пялик.

Саме на цьому об’єкті ми підійшли комплексно до питання збереження будівлі та відновлення її нормальної працездатності. Забезпечили комфортні умови для маленьких відвідувачів садочка. Коли ти вирішуєш проблему комплексно, вона не складна, а дуже цікава. Тут ми отримуємо майже нову будівлю після виконання цього ремонту, – каже Ганна Пялик.

Попри дощову погоду, ремонтникам вдалось уникнути потрапляння вологи всередину будівлі, каже начальник управління капітального будівництва Олександр Поздняков. Також виконали роботи з утеплення стін.

Після утеплення температура в групах дитячого садочка зросла, тобто одразу відчули і діти, і дорослі як покращились умови перебування дітей в даному дошкільному закладі, – повідомив Олександр Поздняков.

Вартість ремонту крівлі в садочку № 94 близько 3 мільйонів гривень. Загальна вартість об’єкта з утепленням фасаду, заміною комунікацій і ремонтом всередині складає 20 мільйонів гривень. Ці роботи розпочнуть, коли буде фінансування.

Раніше повідомлялось про те, що у спорткомплексі «Зоря» до осені мають завершити ремонт басейну.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031