У Доманівці поблизу магазину розстріляли чоловіка з рушниці

9 травня, до Доманівського відділення поліції №2 Вознесенського районного управління надійшло повідомлення про те, що біля магазину місцевий мешканець отримав вогнепальне поранення.

На місці події співробітники слідчо-оперативної групи поліції встановили, що між двома компаніями відпочивальників сталась сварка під час якої один з учасників дістав зі свого автомобіля рушницю та здійснив постріл у опонента, поранивши його в ногу, пише прес-центр ГУНП у Миколаївській області.

Читайте також: У Софіївському водосховищі на Миколаїщині знайшли труп

38-річний постраждалий був доставлений до лікарні, наразі його життю нічого не загрожує. 46-річного зловмисника слідчі затримали у порядку ст. 208 КПК України. Зброю правоохоронці вилучили.

За процесуальної підтримки Доманівського відділу Вознесенської окружної прокуратури чоловікові найближчим часом буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ «Хуліганство із застосуванням зброї» та обратиметься запобіжний захід. Триває слідство. 

Читайте також: Мешканець з Миколаївщини вивісив на своєму будинку прапор із забороненою символікою

Нагадаємо, 5 травня, у Миколаєві знайшли тіло 20-річної дівчини, яка пропала безвісти ще в 3-го травня.

Як відомо, 1 травня, на залізничних рейках біля поселення імені Горького в Миколаєві знайдено труп літнього чоловіка.