Фото: Телеканал "Відкритий"

У Дніпрі напали на журналістку під час перевірки магазину на дотримання карантину

18 червня, у Дніпрі на журналістку телеканалу «Відкритий» Христину Маликову напали під час перевірки магазину на дотримання карантинних вимог.

Отримавши редакційне завдання, журналістка вирушила в найближчий магазин «Асорті». Журналістка представилася і почала знімати на телефон порушення в магазині, після чого на неї накинулася продавчиня і власниця магазину, повідомляється на сайті каналу “Відкритий”.

Забравши у журналістки мобільний телефон вони видалили відео.

На моє запитання: «Чому ви без засобів захисту, якщо в країні карантин?», продавець наділа маску і почала вести себе агресивно. Вибігла власниця магазину і почала бити мене по руках, щоб забрати телефон. Ще хтось вийшов з-за прилавка і схопив мене за комір. За підсумками, у мене відібрали мобільний. Потім господиня забігла в службове приміщення і видалила відео, – розповіла журналістка.

Власниця магазину пояснила свою поведінку тим, що магазин – приватна власність і знімати там нібито заборонено. Після чого власниця магазину почала бити журналістку і оператора, а також намагалася виштовхнути їх з магазину.

Христина Маликова викликала поліцію і попросила правоохоронців прийняти у неї заяву про напад. У свою чергу власниця магазин «Асорті» попрямувала до редакції каналу, де намагалася з’ясувати хто дав редакційне завдання і направив журналістку перевіряти порушення карантинних вимог.

Господиня магазину описала свою версію подій, які відбулися 18 червня в магазині “Асорті”.

У поліції Дніпропетровської області повідомили, що власниця магазину перешкоджала журналістській діяльності (стаття 171 Кримінального кодексу України). За це їй загрожує штраф або позбавлення волі на строк до трьох років.

Окрім цього, магазину можуть виписати штраф за порушення карантинних вимог – від 17 до 34 тисяч гривень.

Зараз вирішується питання про внесення зафіксованого правопорушення до Єдиного реєстру досудових справ. Слідство буде розбиратися в події, – говорить прес-секретар Нацполіціі Дніпропетровської області Аліна Стадник.

Нагадаємо, у Миколаєві «33 квадратних метра» оштрафали за порушення карантину.

Як відомо, миколаївські крамниці ігнорують режим карантину.

Раніше повідомлялось, у Кривому Озері напали на 83-річну бабусю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram