У декількох містах Миколаївщини завантаженість ліжок в COVID-лікарнях вже перевищила 90%

У лікарнях двох міст Миколаївської області завантаженість ліжок, виділених для лікування хворих COVID-19, перевищила за 90%.

Про це свідчать дані Миколаївської облдержадміністрації станом на 22 жовтня.

Така ситуація спостерігається у Вознесенській багатопрофільній лікарні – 91,7% (зайняті 110 місць з 120) і в Снігурівської міської лікарні – 92,5% (зайняті 74 місця з 80).

У Южноукраїнській багатопрофільній лікарні завантаженість ліжок підійшла до позначки 80% (зайняті 72 місця з 90).

В цілому, по області завантаженість ліжок, забезпечених киснем, в «ковідних» лікарнях сьогодні становить 70,55% при допустимій нормі – не більше 65%, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 22 жовтня Україна продовжує утримувати лідируючі позиції в антирейтингу країн по захворюваності та смертності від коронавірусної інфекції. Країна опинилась на другій сходинці в Європі за кількістю добових смертей.

Як відомо, Миколаївська область наблизилася до «червоної» зони карантину за показниками кількісті госпіталізацій хворих та завантаженості ліжок з киснем.

Раніше повідомлялося, директорка Миколаївської міської лікарні №1 Марія Грачова розповіла, що у медзакладі натепер перебуває майже дві сотні тяжкохворих пацієнтів з COVID-19, лікування яких значно ускладнюється через низьку температуру повітря в палатах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram