Фото: ДСНС

У Чорнобилі вже 10 днів палає пожежа: знищено тисячі гектарів лісу

13 квітня рятувальники продовжують гасити пожежі на території трьох лісництв — Корогодського, Котовського та Денісовецького.

Спостерігається горіння трав’яного настилу та лісової підстилки окремими осередками, повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

До гасіння пожеж залучено 362 особи та 85 одиниць техніки, з них від ДСНС 303 рятувальники та 60 одиниць техніки. Залучено три літаки АН-32П і три вертольоти ДСНС.

Дивіться також: Комісія МОЗ перевірила Миколаївську область – випадків СOVID-19 не виявлено

Радіаційний фон у Києві та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год.

Фото: ДСНС

У зоні відчуження та обов’язкового відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися. Чорнобиль – 0,020 мР/год, на КДП Дитятки 0,01 мР/год при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.

Нагадаємо, на території Миколаївської області у зв’язку з двома зареєстрованими випадками захворювання коронавірусною інфекцією вводиться режим надзвичайної ситуації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram