Фото: ua.korrespondent.net

Карантин у школах та дитсадках Миколаєва

У четвер і п’ятницю, 12 і 13 березня, всі навчальні заклади Миколаєва не працюватимуть.

Про це стало відомо сьогодні, 11 березня, на засіданні комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Миколаївській міськраді.

Засідання було присвячено обговоренню заходів посилення профілактики грипу та інших вірусних захворювань.

У результаті вирішили до кінця тижня закрити навчальні заклади. Відзначимо, що рішення стосується шкіл і дитсадків, оскільки ВНЗ не входять до компетенції органів місцевого самоврядування. У ці дні буде розроблено механізм подальших дій. Про те, як будуть вчитися діти в подальшому і чи продовжать карантин, повідомлять додатково.

Начальниця управління освіти Ганна Личко зазначила, що зараз відсоток захворюваності дітей в школах зростає. На сьогодні заняття припинені в двох школах, але попросилися на карантин ще 7.

Дивіться також: Школи Миколаївської області отримали 25 нових автобусів

Тому, швидше за все, буде прийнято рішення про продовження призупинення навчання дітей у школах. Вже сьогодні є необхідні обґрунтування призупинити навчання на 3 тижні. Один тиждень карантину можливо компенсується канікулами. Або ж буде організовано дистанційне навчання. Для дошкільнят, чиї батьки не можуть сидіти вдома з дітьми, можливо, будуть працювати чергові групи.

Наразі в місті на 2,7% підвищено епідпоріг.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів сьогодні, 11 березня, ввів карантин в Україні через спалахи коронавирусу у світі. Карантин вводиться із 12 березня на три тижні – до 3 квітня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram