ФОТО: standard.co.uk

У Британії випустили пам’ятні монети на честь Джеймса Бонда

У Великобританії Королівський монетний двір випустив нові монети на честь суперагента Джеймса Бонда.

Про це повідомляють “Известия”.

Колекційні монети виконані із золота, срібла або сплаву недорогоцінних металів. Це вже третій, останній випуск в серії, що обігрує образ агента 007, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на раніше випущених моментах можна побачити знаменитий автомобіль Бонда Aston Martin DB5 і автомобіль-субмарина Lotus Esprit на прізвисько “Мокра Неллі”.

Читайте також: В Києві відкрили перший у світі пам’ятник полковнику УНР Петру Болбочану

На нових монетах також можна побачити зображення смокінга шпигуна з вигравіюваним написом “збовтати, а не змішувати”. Це відсилання до того, яким способом приготований “Мартіні”, що подобався Джеймсу Бонду: збовтати алкоголь в шейкері з льодом, замість того, щоб просто перемішати інгредієнти. Вважається, що таким способом коктейль швидше охолоне, уточнює телеканал “360”. На думку автора книг про спецагента Яна Флемінга, напій до того ж вийде ароматнішим, – підкреслює видання.

Директор відділу пам’ятних монет Королівського монетного двору Клер Макленнан зазначив, що монету було вирішено представити саме у Всесвітній день Джеймса Бонда.

Нагадаємо, більше 500 оцифрованих експонатів Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна з’явилися у відкритому доступі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram