Фото: Управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА

У Березанській лікарні 12 градусів тепла – коштів на опалення не вистачає

У Березанської центральної районної лікарні через недостатнє фінансування кілька тижнів немає опалення.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на своїй сторінці в Facebook.

За слова Ганни Замазєєвой, до неї звернулася директор Березанської ЦРЛ Наталія Таранова, яка розповіла щодо проблеми з опаленням у медустанові. Як з’ясувалося, на сьогоднішній день лікарня не опалюється у зв’язку із заборгованістю та відсутністю фінансування на грудень 2020 року.

Уявіть: зараз у палатах, де 12 градусів тепла лежать пацієнти з температурою під 40. Будівля не опалюється через велику заборгованість, а також відсутність фінансування на поточний місяць, – написала Ганна Замазєєва.

Крім цього, голова облради розповіла, що провела зустріч за участю глави Березанської ОТГ Валерія Хомицького, глави Коблевської ОТГ Володимира Панича, глави Березанської райдержадміністрації Дениса Мезенка, а також голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма.

Фото: Анна Замазєєва / Facebook

За словами Ганни Замазєєвой, Березанська та Коблевська ОТГ виділять необхідні лікарні кошти і сьогодні, 15 грудня, медзаклад буде опалюватися.

Спільними зусиллями домовились і вирішили – Березанська і Коблівська громада допоможуть та виділять лікарні необхідні кошти. Адже так чи інакше, тамтешні пацієнти – це їхні жителі. Гроші мають надійти вже сьогодні, тому нарешті у палатах буде тепло, – сказала Ганна Замазєєва.

Крім цього, вона розповіла, що найближчим часом у Березанській ЦРЛ проведуть аудит по ефективності енергозбереження, який допоможе заглибитися в проблему, щоб потім вирішити її.

Нагадаємо, 9 грудня, депутата Миколаївської обласної ради від партії «Слуга народу» Ганну Замазєєву на першій сесії 8 скликання, шляхом таємного голосування, обрали головою обласної ради.

Як відомо, 25 листопада Президент України Володимир Зеленський призначив головою Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма.FacebookTelegramViberFacebook Messenger

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram