Фото: Ганна Замазєєва, Facebook

Миколаївську облраду очолила представниця «Слуги народу» Анна Замазєєва

У середу, 9 грудня, депутата Миколаївської обласної ради від партії «Слуга народу» Анну Замазєєву на першій сесії 8 скликання, шляхом таємного голосування, обрали головою обласної ради.

«За» її кандидатуру проголосували 52 депутати, пишуть НикВести.

В 1 бюлетені не було позначки. У 7 бюлетенях депутати поставили позначку «Не підтримую кандидата». Ще 4 бюлетеня депутати не використали, їх погасили перед підрахунком голосів.

Відзначимо, що першими голосували члени лічильної комісії, після них за бюлетенями депутати підходили в алфавітному порядку.

Сама Анна Замазєєва бюлетень не брала, оголосивши про конфлікт інтересів.

Згідно зі статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» оголошую про конфлікт інтересів. Через це утримуюся від голосування, бюлетень не отримую, – сказала вона.

40-річна Замазєєва проживає у Миколаєві, закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальностями “політологія та державне управління” і “фінанси та кредит”. Кандидат економічних наук, має досвід у створенні бізнес-структур.

Нагадаємо, 25 листопада Президент України Володимир Зеленський призначив головою Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram