У Баштанській багатопрофільній лікарні триває ремонт приймального відділення

У Баштанській багатопрофільній лікарні триває ремонт приймального відділення. Роботи планують завершити до кінця поточного року, однак є певні перепони, що стосуються виділення коштів. З робочим візитом у закладі побувала голова обласної ради Ганна Замазєєва і дала обіцянку знайти джерела фінансування для завершення всіх ремонтних робіт.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Приймальне відділення ремонтується в рамках програми президента «Велике будівництво», розповіла головний лікар медичного закладу Алла Барсегян. Роботи розпочали минулого року, але не вдалось освоїти всі виділені кошти.

Протягом року ведуться роботи, але. Обладнання те, що ми вже отримали як опорний заклад встановлено: комп’ютерний томограф, рентген-обладнання. Необхідно завершення проєкту, яке ми бачимо і сьогодні комісія подивилась і побачила, що це можливо реалізувати до кінця цього року, зазначила Алла Барсегян.

Баштанська багатопрофільна лікарня є опорною, її послугами користуються понад 144 тисячі мешканців району. До медичного закладу в разі потреби приїжджають, окрім Баштанки пацієнти з сусідніх міських територіальних громад: Казанки, Нового Бугу, Снігурівки, Березнегуватого.

Ми повинні були все ж таки взяти і взяли це питання з депутатами на свій контроль. А також на чолі з народним депутатом Негулевським Ігорем щодо вирішення цього питання і закінчення ремонтних робіт до кінця цього року. Оскільки це вкрай необхідно під час пандемії для того, щоб були два різних входи і могли інфекційних хворих приймати по всім стандартам МОЗа, – каже Ганна Замазєєва.

Додаткове фінансування, каже Ганна Замазєєва обіцяє надати міська територіальна громада Баштанки. На найближчій сесії це питання має розглянути і районна рада. Є в лікарні і позитивні зрушення, зауважила голова обласної ради. Наприклад, відділення гемодіалізу можна назвати зразковим, вважає Ганна Замазєєва. А от хоспісу в медичному закладі немає. Проєкт його зведення намагаються реалізувати з 2016-го року, однак поки він не завершений через нестачу коштів, розповіла Алла Барсегян.

Проєкт дуже необхідний, особливо хоспісна паліативна допомога вона необхідна, – розповіла Барсегян. – Паліативні хоспісні хворі повинні отримувати таку ж саму допомогу і навіть вище, тому що ці пацієнті потребують постійного догляду.

У одному крилі хоспісу планують зробити повноцінне відділення неврології, каже Ганна Замазєєва. Його теж не вистачає міській територіальній громаді.

Питання в тому, щоб закінчити ту історію, що триває 5 років. Ця недобудова, вона майже на 90% побудована, закінчити її. Ми взяли все це до уваги, ми з’ясуємо питання, чи є там кримінальні провадження і що необхідно, щоб розпочати будівельні роботи. Проговорили, що можна це зробити в 2 етапи для того, щоб не розглядати це як великий проєкт, – розповіла Ганна Замазєєва.

Добудувати хоспіс – це перша черга робіт. Другим етапом планують для відділення паліативної допомоги і неврології придбати сучасне медичне обладнання. Таке рішення підтримали директор КНП, голова РДА, міський голова, голова райради та обласні депутати присутні на зустрічі.

Раніше міністр МВС Денис Монастирський заявив, що у кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930