У кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер – Монастирський

14 вересня, відбулася передача 86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у новосформованих об’єднаних територіальних громадах. На цьому заході міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що до кінця 2022 року поліцейських офіцерів громади має бути дві тисячі осіб. 

Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що нині службу несе 632 офіцери громади. 

Наразі ми обслуговуємо шість мільйонів громадян, які проживають у більш ніж чотирьох тисячах населених пунктах, а всього в Україні їх майже 30 тисяч.  Основна наша мета – це  вчасне реагування на виклики та повідомлення, а це можливо коли у поліцейського є автомобіль. Усі машини добре обладнані, від аптечки до бензопили, адже ніхто не знає, яку допомогу потрібно буде надати, – сказав Ігор Клименко. 

Також він додав, що кожен поліцейський, який приїде в громаду, має бути забезпечений робочим місцем, автомобілем і житлом. Крім цього, Ігор Клименко заявив, що у кожній школі має відчуватись присутність поліцейського.

Офіцери громади разом з ювенальними поліцейськими будуть присутні в школі. Вони мають знати, скільки дітей проживають на території ОТГ, скільки навчальних закладів, і мати повний контакт з педагогічним складом, – сказав він. 

Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що сьогодні навчання проходять ще 130 правоохоронців, які невдовзі відправляться працювати в об’єднані територіальні громади. 

Нагадаємо, що 6 вересня новий міністр МВС анонсував закупівлю електромобілів для патрульних.

Крім того у «Дії» може з’явитися е-кабінет водія та інші послуги.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930