У 2020 році притягнули до відповідальності 117 депутатів на Миколаївщині за корупційні порушення, –

За 2020 рік у Миколаївській області складено 510 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

З усієї кількості протоколів 417 складено за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), 93 – за статтею 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), – йдеться у повідомлення.

Відзначається, що прокурорами забезпечено участь у розгляді судами 369 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами розгляду яких адміністративне стягнення у вигляді штрафу накладено на 235 осіб на загальну суму 156,6 тисяч гривень.

До відповідальності з накладенням стягнення у вигляді штрафу притягнуто:

  • 117 депутатів місцевих рад;
  • 50 посадових осіб органів місцевого самоврядування;
  • 6 колишніх працівників органів Національної поліції;
  • 9 працівників органів державної кримінально-виконавчої служби;
  • 1 державної податкової служби;
  • 52 інших посадових осіб, у т.ч. юридичних осіб публічного права.
Фото: Прес-служба Миколаївської обласної прокуратури

До прикладу, рішенням Доманівського районного суду, залишеним без змін Миколаївським апеляційним судом, старшого державного ревізора-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Южноукраїнського управління Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.ч. 1, 2 ст.172-7 КУпАП, з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 3400 грн.

Установлено, що податківець провела ряд камеральних перевірок стосовно суб’єкта господарювання, з якою пов’язана особистими, родинними зв’язками (сестра чоловіка), в установлений законом строк про виникнення реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника не повідомила та прийняла відповідні рішення в цих умовах.

У порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції», органами обласної прокуратури внесено 47 подань, які розглянуті. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 осіб.

Нагадаємо, народний депутат України VIII скликання Олександр Жолобецький прокоментував конфлікт з поліцією, що стався у вівторок, 19 січня, з його участю, і заявив про порушення з боку правоохоронців, які його затримали.

Раніше повідомлялось, у Первомайську Миколаївської області правоохоронці запобігли проведенню “кримінальної сходки”. Поліцейські вилучили у зловмисників зброю та боєприпаси, а їхні автомобілі помістили на штрафмайданчик.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram