Цього року річковий траспорт у Миколаєві відкриють із запізненням

Річковий транспорт за маршрутом «Мала Корениха – Каботажний мол» почне курсувати з 10 червня. Про це стало відомо під час засідання виконкому Миколаївської міської ради.

Зазвичай перевезення пасажирів через річку починають із 1 червня, однак цього року через карантинні обмеження дату запуску рейсу перенесли.

Перевізник не готовий, тому що вони писали листа, що взагалі на час карантину вони не зможуть виконувати ці перевезення, тому що були певні проблеми. Але їм запропонували, вони погодились. Тепер кажуть, що тільки з 10. Щоб врахувати всі карантинні обмеження, забезпечити корабель відповідними засобами, – розповів начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради Дмитро Попов.

Обслуговувати пасажирів буде підприємство «Адміністрація річкових портів». На рейс вийде теплохід ОМ. Економічно обґрунтована вартість проїзду, яку затвердили члени виконкому, становитиме 16 гривень з одного пасажира з багажем. Однак за 800 гривень можна буде придбати місячний абонемент. Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради доручено укласти договір із державним підприємством «Адміністрація річкових портів» щодо виплат компенсації за пільгові перевезення пасажирів.

Нагадаємо, із 1 червня у Миколаєві відкриють 64 дитячі садки. Про це стало відомо 28 травня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ще у 9 дитсадках Миколаєва тривають ремонти, тож вони працювати не будуть

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram